آجیل و خشکبار درسینا
خانه / دسته‌بندی نشده / پخش خشکبار درجه یک خوی

پخش خشکبار درجه یک خوی

خوی منطقه ای معروف و مشهور در تولید بهترین و با کیفیت ترین نمونه های خشکبار می باشد، پخش خشکبار های درجه یک این منطقه به سراسر کشور صورت می گیرد.
برخی از مناطق ایران همچون خوی به تولید و پرورش نوعی خشکبار معروف شده اند، بسیاری از ما در مورد کیفیت تخمه های خوی شنیده ایم، تخمه هایی که از لحاظ عطر، طعم و مزه دارای استاندارد های تعریف شده برای بهترین و با کیفیت ترین نوع تخمه می باشند، تخمه های خوی در مقادیری مشخص به کشور های خارجی نیز صادر می گردد.
بسیاری از خشکبار فروشی های سراسر کشور، خوی را می شناسند، مهمترین محصول خشکباری خوی، تخمه ها می باشند، تخمه آفتابگردان و کدو دو نوع تولید اصلی خوی هستند که در مقادیر بالا انجام می شود، این محصولات اگر سیستم مدیریت پخش و توزیع وجود نداشته باشد، به تولیدات نا شناخته و گم شده ای تبدیل می شوند که بهره مندی از آن ها در بازار های دور و نزدیک غیر ممکن می گردد.

خشکبار خوی

خشکبار های درجه یک در ایران

ایران تولید کننده انواع مختلف خشکبار های درجه یک می باشد که بهترین آن ها در بازار ها پخش و توزیع می گردد، یکی از بهترین روش ها جهت پخش این محصولات اینترنت می باشد که جدید ترین محصولات تولید شده را در کمترین زمان ممکن در اختیار مشتریان می گذارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید موشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150826243
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده خشکبار

پخش عمده خشکبار در کشور

مرکز تیندا، انواع خشکبارهای مرغوب و درجه یک را به صورت عمده در کل کشور …

پاسخی بگذارید