آجیل و خشکبار درسینا
خانه / دسته‌بندی نشده / واردات خشکبار مرغوب از چین

واردات خشکبار مرغوب از چین

خشکبار مرغوب و با کیفیت با قیمت های ارزان تری در حال واردات از چین می باشد اما آیا قابل رقابت با نمونه های ایرانی هستند؟
امروزه در بازار ایران شاهد این مسئله هستیم که تنوع بسیاری از انواع آجیل و خشکبار از کشورهای مختلف وارد می شود و از مزیت های آن می توان به دارا بودن قیمت های پایین تر اشاره نمود و همین مسئله نیز منجر می شود تا اکثر مشتریان، این گونه خشکبار را ترجیح دهند و در حال حاضر افغانستان و چین و … از جمله موقعیت هایی هستند که ارزان ترین آجیل و خشکبار را روانه بازار ایران می نمایند.
در حال حاضر با واردات انواع نمونه آجیل و خشکبار از بازار چین به ایران شاهد این مسئله هستیم که کم کم انواع خشکبار ایرانی کنار گذاشته می شود و این مسئله نشان دهنده یک ضربه اقتصادی سنگین به بازار داخلی می باشد.
حال آنکه مشاهده می نماییم که دیگر کشورها ضمن آگاهی از کیفیت و مزیت آجیل و خشکبار ایرانی، درخواست های بسیاری را برای خرید عمده آن دارند و در همین زمینه نیز امکان خرید عمده را برای مشتریان خود با اهداف تجاری مختلف فراهم ساخته ایم.

خشکبار چین

نمایشگاه خشکبار چین

راه اندازی نمایشگاه های داخلی به عنوان یکی از روش های معرفی مزیت های آجیل و خشکبار ایرانی به نسبت خشکبار چینی می باشد که در همین زمینه نیز از طریق این سایت توانسته ایم بهترین موقعیت ها را برای دستیابی به این اهداف فراهم سازیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید موشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده خشکبار

پخش عمده خشکبار در کشور

مرکز تیندا، انواع خشکبارهای مرغوب و درجه یک را به صورت عمده در کل کشور …

پاسخی بگذارید