آجیل و خشکبار درسینا
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت خشکبار بسته بندی صادراتی تازه

قیمت خشکبار بسته بندی صادراتی تازه

قیمت انواع مختلف بسته بندی های خشکبار های تازه در مقادیری متفاوت اعلام می گردد، خشکبار های صادراتی نیز در بسته های بزرگ و کوچک عرضه می شوند.
خشکبار ها بسته به نوعشان بسته بندی می شوند، به عبارتی بسته بندی محصول مطابق با معیار ها و فاکتور هایی خاص صورت می گیرد، برخی از محصولات نیاز مبرم به بسته بندی دارند و برخی دیگر بسته بندی می تواند یک فاکتور سلیقه ای در عرضه آن ها در بازار به شمار رود.
خشکبار های مختلف توسط دستگاه های بسته بندی، با مقادیری مختلف بسته بندی می شوند، وجود بسته بندی های مختلف باعث می شود، مصرف کننده حق انتخاب بیشتری داشته باشد و مقدار مورد نیاز خود را به راحتی تهیه نماید.

خشکبار تازه

خشکبار های تازه در بازار

همان طور که مستحضر هستید، خشکبار های تازه به مراتب کیفیت و خواص بیشتری نسبت به خشکبار های دیگر دارند به همین دلیل تولید کنندگان سعی دارند همواره خشکبار ها را به صورت تازه در سریع ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان قرار دهند، تا آن ها نیز از منعفت محصول، بهره مند شوند.
خشکبار های بسته بندی شده ضمن داشتن مقادیر خاص و اندازه گیری شده، دارای تاریخ مصرف می باشند، این تاریخ مشخص می کند بهترین زمان برای مصرف این محصول تا چه مدت می باشد، خشکبار های صادراتی نیز به همین شیوه عرضه می شوند، لازم به ذکر است که برخی از خریداران تقاضای خشکبار به صورت فله را دارند که این محصول در بسته های بزرگ همانند کیسه های ۵۰ کیلویی عرضه می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید موشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده خشکبار

پخش عمده خشکبار در کشور

مرکز تیندا، انواع خشکبارهای مرغوب و درجه یک را به صورت عمده در کل کشور …

پاسخی بگذارید