آجیل و خشکبار درسینا
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش آجیل هفت مغز درجه یک

فروش آجیل هفت مغز درجه یک

آجیل هفت مغز یکی از معروف ترین نوع آجیل خصوصا در برخی از مناطق کشور می باشد، که با کیفیت درجه یک به صورت عمده به فروش می رسد. آیا می دانید آجیل هفت مغز نام های دیگری نیز دارد؟
استفاده از آجیل هفت مغز ریشه در ایران باستان و مراسم زرتشتیان دارد و در هنگام جشن و سرور به عنوان نذر از آن استفاده می کردند. همچنین در مراسم گاهنبارها، جشن سدره، جشن نوزادی، کشتی بندی و دیگر جشن ها به میهمانان داده می شد.
آجیل هفت مغز بیشتر از فندق، پسته، سنجد، بادام، کشمش، گردو، انجیر خشک و خرما تشکیل می شود؛ امروزه گاهی برگ هلو، باسلوق،نقل و قیسی و مویز نیز به این آجیل اضافه می شود. جالب است بدانید نذر کردن آجیل مشکل گشا ریشه در همین رسم زرتشتیان دارد.

آجیل هفت مغز

معرفی آجیل هفت مغز

آجیل هفت مغز به عنوان یکی از آجیل های معروف به مشتریان و خریداران معرفی می گردد، عموما این اقشار آجیل را با توجه به نوع ترکیباتی که در آن وجود دارد، تهیه می کنند، البته قیمت و کیفیت آجیل دو عامل تعیین کننده در خرید آن می باشند، آجیل های هفت مغز ترکیبی مغذی و سالم هستند که با اهدافی مختلف تهیه می شوند. لازم به یادآوری است که آجیل هفت مغز با نام های دیگری همچون آجیل لرک و یا آجیل گهنبار نیز شناخته می شود.

آجیل درجه یک

فروش عمده آجیل ها

آجیل دسته ای از خوراکی های لازم و ضروری برای انسان ها به شمار می روند، این گروه غذایی امروزه به دلیل افزایش سطح آگاهی جامعه در مورد خواص و ویژگی های آن، بیشتر مورد توجه می باشد، به همین دلیل است که دسترسی به انواعی از آجیل ها حائز اهمیت می باشد. فروش آجیل به صورت عمده از مراکز تولید کننده آن در کاهش قیمت خرید آجیل، تاثیر مثبتی خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید موشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده خشکبار

پخش عمده خشکبار در کشور

مرکز تیندا، انواع خشکبارهای مرغوب و درجه یک را به صورت عمده در کل کشور …

پاسخی بگذارید