آجیل و خشکبار درسینا
خانه / دسته‌بندی نشده / شرایط نگهداری آجیل و خشکبار

شرایط نگهداری آجیل و خشکبار

آجیل و خشکبار نیازمند شراطی ویژه برای نگهداری و انبار داری می باشد که توجه به آن جهت خرید و فروش عمده در بازار، ضرورت دارد. چرا نگهداری آجیل و خشکبار مورد توجه قرار می گیرد؟
هر نوعی از محصول و کالا را که در نظر داشته باشید، نیازمند شرایطی ویژه برای نگهداری می باشد، آجیل ها و خشکبار نیز به عنوان دسته ای مهم از مواد غذایی باید به گونه ای خاص نگهداری شوند، شاید از خود بپرسید، چرا نگهداری این مواد مورد توجه می باشد؟
در گام اول آجیل و خشکبار از جمله مواد غذایی هستند، هدف اصلی از ایجاد شرایطی ایده آل برای نگهداری آن ها، افزایش زمان ماندگاری آن با بالا ترین سطح کیفی می باشد به گونه ای که کمترین آسیبی از جهات مختلف، به آن ها وارد نشود.

بهترین خشکبار ها

معرفی بیشتر آجیل و خشکبار

خشکبار ها وسعت بیشتری نسبت به آجیل ها دارند، به بیان دیگر آجیل ها دسته ای از خشکبار ها محسوب می شوند که جزئی تر هستند، آجیل ها برای مناسب هایی خاص همچون مجالس و یا اعیاد نقش پر رنگ تری دارند، این در حالی است که خشکبار از اصلی ترین مواد غذایی انسانی به شمار می رود، از طرفی عمده ترین مصرف آجیل به صورت تنقلاتی است در حالی که خشکبار ها مصارفی متنوع و گوناگون دارند.

نگهداری آجیل و خشکبار

نگهداری آجیل و خشکبار

نگهداری و انبار داری سایر خشکبار ها باید به گونه ویژه صورت گیرد، آجیل نیز به عنوان دسته ای از خشکبار ها از این قاعده مستثنی نیست، محیط نگهداری آجیل و خشکبار ضمن، تمیز و بهداشتی بودن، لازم است تاریک و خنک باشد، دمای نگهداری این دسته از مواد غذایی حائز اهمیت است، آجیل و خشکبار چنانچه دچار فساد گردد، دچار افت کیفیت خواهد شد و قابل مصرف خوراکی نخواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید موشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده خشکبار

پخش عمده خشکبار در کشور

مرکز تیندا، انواع خشکبارهای مرغوب و درجه یک را به صورت عمده در کل کشور …

پاسخی بگذارید