آجیل و خشکبار درسینا
خانه / خشکبار کشمش / بازار فروش خشکبار کشمش سبز ایرانی

بازار فروش خشکبار کشمش سبز ایرانی

کشمش سبز از خشکبار تولید شده ایرانی می باشد که فروش عمده آن در بازار های داخلی و خارجی، سودآوری های قابل توجهی را به همراه دارد.
از دیگر میوه هایی که ضمن خشک سازی آن می توان به افزایش خواص، فواید و همچنین مدت زمان نگهداری آن کمک نمود و جز پر مصرف ترین انواع خشکبار نیز هست، انگور می باشد و خشک نمودن آن با روش های مختلف سبب می شود تا کشمش هایی با رنگ و کیفیت های متنوع نیز ایجاد شود که کشمش های سبز از انواع نمونه های تیزابی می باشد و در تولید آن ها از انگورهای درشت و یک دست استفاده می شود.
تاکستان قزوین به عنوان یکی از اصلی ترین خواستگاه های تولید مرغوب ترین کشمش هایی می باشد که از انگورهای بی دانه تولید می شوند و همین مسئله نیز به عنوان یکی از مهم ترین عوامل افزایش دهنده کیفیت و میزان فروش خواهد بود و روش های فروش آن نیز به صورت اینترنتی امکان پذیر شده است.

انواع خشکبار

انواع خشکبار صادراتی

خشکبار مورد استفاده برای صادرات به کشورهای مختلف می تواند از انواع دانه های روغنی، مغزها و … تشکیل شده باشد که در این زمینه شاهد ایجاد یک موقعیت خوب و رقابتی برای فروش نیز هستیم که مشتریان می توانند در نمونه های فله ای و بسته بندی شده برای ارائه سفارشات خود اقدام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید موشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کشمش پلویی

فروش کشمش پلویی آفتابی ممتاز فله ای

فروش کشمش پلویی آفتابی ممتاز فله ای در بازار خشکبار ایران با قیمت های بسیار …

پاسخی بگذارید