آجیل و خشکبار درسینا
خانه / دسته‌بندی نشده / بازار فروش خشکبار خوی

بازار فروش خشکبار خوی

بازار فروش خشکبار خوی همیشه فعال است. به ویژه تخمه بادامی خوی اعلاست و نمونه های مختلف تخمه خوی نیز موجود است که تخمه دور سفید یکی از آنهاست.
فروش اینترنتی در برخی صنایع به قدری رونق یافته است که خرید و فروش حضوری در آن زمینه یک مسئله سنتی به حساب می آید. به ویژه برای خریدهای عمده و تناژهای بالا خریدهای اینترنتی خیلی بهتر جواب می دهد.
شما نمونه محصول را درخواست می کنید و آنالیز محصول و سپس قرداد تضمینی را از طریق ایمیل دریافت نموده بعد از اطمینان خاطر از کیفیت محصول آن را در هرتناژی که نیاز داشته باشید سفارش می دهید.

بدون حضور در محل خرید، حمل خطرناک پول کلان، پذیرفتن ریسک خطرات معامله حضوری با خیالی آسوده در حالی که به فعالیت های روز مره خودتان مشغول هستید موارد اولیه تولیدات خود را درب کارخانه تحویل می گیرید.
در صورت هر گونه تخلف می توانید با ارسال مستندات به مراجعه قانونی و کمک گرفتن از وکلای اینترنتی مشکل خود را حل کنید. هر چند که در این مقوله اتفاقا به دلیل تازه بودن تجارت الکترونیکی تمامی فعالان این عرضه با جدیت تمام به دنبال رضایت مشتریان خود هستند و تخلفات بسیار پایین است.

فروشگاه اینترنتی بازار آجیل ایران نیز به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شماست تا با دریافت ایمیل های شما به صورت آنلاین پی گیر سفارشات شما عزیزان باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید موشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150826243
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده خشکبار

پخش عمده خشکبار در کشور

مرکز تیندا، انواع خشکبارهای مرغوب و درجه یک را به صورت عمده در کل کشور …

پاسخی بگذارید