آجیل و خشکبار درسینا
خانه / دسته‌بندی نشده / بازار انواع خشکبار هندی رئوف

بازار انواع خشکبار هندی رئوف

رئوف از عرضه کنندگان انواع مختلف خشکبار در بازار می باشد، یکی از خشکبار هایی که در ایران تهیه و تامین می شود، خشکبار های هندی می باشد. خشکبار هندی چگونه تهیه می شود؟
دسته ای از خشکبار ها که استفاده از آن ها به صورت تنقلاتی رایج تر می باشد را آجیل می نامند، به عبارتی آجیل نوعی خاص از خشکبار می باشد که به عنوان یک میان وعده آماده شده در دسترس قرار می گیرد و مانند برخی از خشکبار ها نیست که قبل مصرف باید زمانی را صرف پختن آن نمود. به همین دلیل به یکی از گروه های غذایی بسیار رایج برای انسان ها تبدیل شده اند.

خشکبار هندی

خشکبار های هندی و انواع آن

هر منطقه ای آداب و رسوم خاصی برای تولید خشکبار دارد، از آنجایی که خشکبار ها نوعی محصول گیاهی محسوب می شوند برخی از آن ها به صورت بومی پرورش داده می شود، بادام های هندی نمونه ای از این خشکبار ها می باشد که در منطقه ای دیگر تولید می شود و برای تامین بازار ایران به کشور وارد می گردد.
دسته ای دیگر از آجیل ها و یا خشکبار هایی که به نوع هندی معروف می شوند، مربوط به طرز تهیه آن نوع محصول می باشد، در هند از نوعی ادویه خاص جهت طعم دار نمودن این گونه خوراکی ها استفاده می شود، به همین دلیل خشکبار هایی به شیوه هندی تهیه شوند را، هندی گویند. رئوف تولید کننده و عرضه کننده انواع مختلف خشکبار ها از جمله خشکبار های هندی در بازار می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید موشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده خشکبار

پخش عمده خشکبار در کشور

مرکز تیندا، انواع خشکبارهای مرغوب و درجه یک را به صورت عمده در کل کشور …

پاسخی بگذارید