آجیل و خشکبار درسینا
خانه / آجیل بسته بندی / آجیل و خشکبار بسته بندی شده صادراتی

آجیل و خشکبار بسته بندی شده صادراتی

آجیل و خشکبار ایران به عنوان کالایی صادراتی در اشکال مختلفی عرضه می شوند. این محصولات علاوه بر شکل بسته بندی شده، چگونه به فروش می رسند؟
آجیل و خشکبار یکی از مهمترین محصولات تولید شده در ایران می باشد، بسیاری از انواع مغز دانه ها، تخمه ها و میوه های خشک که از جمله تشکیل دهنده های آجیل به شمار می روند، در ایران به صورت انبوه و قابل توجهی تولید می شود، تولیدات در محیط هایی تخصصی صوت می گیرد، به همین دلیل همواره شاهد نمونه های با کیفیت انواع خشکبار و دانه های آجیلی بوده ایم. ایران بزرگ ترین تولید کننده بسیاری از خشکبار ها شناخته شده است.

آجیل و خشکبار

آجیل های صادراتی در ایران

آجیل ها را می توانیم به دسته های مختلفی تقسیم بندی کنیم، هر یک از آن ها جایگاه ویژه ای برای مخاطبان خاص خود دارند به همین دلیل عرضه آن ها در بازار، حائز اهمیت می باشد. پسته، فندق، بادام، گردو، تخمه های کدو، آفتابگردان و هندوانه و همچنین میوه های خشک که به روش های مختلفی تولید شده اند، از جمله آجیل های صادراتی ایران به شمار می آیند.

آجیل درجه یک ایران

عرضه آجیل در بازار

همان طور که مستحضر هستید، آجیل گونه ای از خشکبار می باشد، خشکبار ها نسبت به برخی از مواد غذایی شرایط نگهداری آسان تری دارند و احتمال خرابی آن ها کمتر خواهد بود، با این حال، لازم است، شرایطی ویژه جهت انبار داری و عرضه آن ها در بازار مد نظر باشد تا از فساد آجیل ها به عنوان یکی از بهترین منابع غذایی انسانی، جلوگیری گردد. فروش آجیل به دو صورت بسته بندی شده و فله انجام می شود که در فروش فله آجیل نیز بسته بندی های بزرگ و مناسبی برای عرضه آجیل در مناطق مختلف، استفاده می شود تا از آلودگی های احتمالی جلوگیری گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید موشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150826243
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آجیل شور بسته بندی مخصوص عید نوروز

فروش آجیل شور بسته بندی مخصوص عید نوروز در مرکز درسینا انجام می شود و …

پاسخی بگذارید